Weblog – novinky ze světa web 2.0

Inspirujte se

Weblog – novinky ze světa web 2.0 header image 2

Vrchol crowdfundingu – smart vibrátor Vibease

1.8. 2013 · Žádný komentář · Zajímavé projekty

vibrátor

Dnes pomocí Bluetooth můžete k mobilnímu telefonu připojit celou řadu různých zařízení – od hodinek po teploměr či různé náramky sledující Vaši aktivitu.  Nyní partička vedená atraktivní blondýnkou s kouzelným jménem Hermiona Way shání prostředky na první „weareable“ smart vibrator na crowdfoundingovém webu Indiegogo.

Podle jejího názoru ženy potřebují pro dosažení rozkoše zapojit více smyslů – v mobilním telefonu budete mít k dispozici aplikaci, která vám do sluchátek bude přehrávat fantazijní příběh a vibrátor bude reagovat podle toho jak se vyvíjí děj.  Když příběh bude nabírat „tvrdší obrysy“ tak bude vibrovat silněji a naopak.  Proto si nadpis kampaně vypůjčil část názvu  známé knihy  a zní „Vibrátor Vibease přináší do života 50 odstínů fantazie „. Aplikace bude obsahovat tržiště s jednotlivými fantaziemi, které si bude možné zakoupit podobně jako písničky v iTunes.  Uživatelky budou mít možnost si fantazie vytvořit i sami. Další funkcí vibrátoru Vibease je, že  jej může ovládat na dálku váš partner.  Produkt vznikl v hardware inkubátoru Haxlr8r o kterém jsem psal před časem.

Do konce kampaně zbývá ještě 28 dnů – tak kdo by měl zájem tak má ještě šanci – k dodání by vibrátor měl být už od  října 2013.  Co si o tom myslíte Vy?

Tagy: ······